Onycosolve sprey nedir ne işe yarar

Ayaklarınız koyu ve kırmızı mı görünüyor? Kaşınıyor ve kokuyorlar mı? Üzgünüz, siz bir mikoz hastasısınız!

Bu tatsız rahatsızlık, aktif bir insanın hayatını sefil bir varoluşa dönüştürür.

Yürümek, ayakkabı giymek ve toplum içinde çıkarmak gibi sıradan faaliyetler bile mantar hastasına çok fazla ıstırap verir.

Ayak mantarı için Onycosolve

Onycosolve uygun bir sprey formuna sahiptir. Bu sayede her koşulda kullanılabilir. Hafif dokusu anında emilir, rahatsız edici semptomları ortadan kaldırır ve rahatlık verir.

Türkiye’de Onycosolve satın alın
Onycosolve fiyat

Onycosolve Türkiye’deki tam maliyetini öğrenebilir ve yukarıdaki bağlantıyı kullanarak ürünün resmi web sitesinde bir talep bırakarak bir uzmana danışabilirsiniz.

Onycosolve nedir ne işe yarar

Onycosolve Faydaları:

 1. Uygun serbest bırakma şekli. Onycosolve fungus, yerel dağılım sağlayan ince atomizörlü bir sprey formundadır. Böyle bir ürünü evden uzaktayken bile uygulamak kolaydır;
 2. Güvenlik. Mantardan elde edilen Onycosolve bileşimi doğal kaynaklı bileşenlere dayanmaktadır. Bu formül alerjilere, zehirlenmelere, yan etkilere ve aşırı doz semptomlarına neden olmaz;
 3. Kapsamlı faydalı etkiler. Mantardan elde edilen Onycosolve, anti-mikotik, yenileyici, anti-inflamatuar, iyileştirici, koku giderici, sıkılaştırıcı, bakım özelliklerine sahiptir. Bu sayede mantarı uzun süre yok eder;
 4. Çok yönlülük. Onycosolve her yaşta mantar tedavisi için önerilmektedir. Alerjisi olan ve kronik hastalıkları olan kişiler tarafından kullanılabilir;
  Makul maliyet. Onycosolve fungus siparişi vererek, uzmanları ziyaret etmek için çok para harcamadan mikozu tedavi edebilirsiniz.

Onycosolve içeriği

 • Meşe kabuğu özü. Cildi korur, kaşıntıyı ve hoş olmayan kokuları giderir. Çatlakları yeniler, küçük yaraları dezenfekte eder. Kaşıntıyı anında giderir ve hoş olmayan kokuları giderir. Tanen ve anti-enflamatuar etki içerir.
 • Angelica archangelica. Bu güçlü bitki mantar ve bakteriyel enfeksiyonları tedavi etmenin etkili bir yolu olarak bilinir. 14. yüzyılda melek otu tüm Avrupa’da şifalı bir bitki olarak tanınmaya başlamıştır. Ortaçağ boyunca bitkinin kökünün veba tedavisi için etkili olduğuna inanılıyordu.
 • Salvia officinalis. Adaçayı (Salvia Officinalis) uçucu yağı cilt hastalıklarına karşı sıklıkla kullanılır. Epidermisin derin katmanlarına nüfuz eder. 100 cildi içten dışa besler ve nemlendirir, pullanmayı anında giderir, derin çatlakları bile iyileştirir, cildi pürüzsüz ve genç görünümlü hale getirir.
 • Çay ağacı yağı (melaleuca alternifolia). Bilimsel olarak tanınmış etkili mantar önleyici ajanlar. Trichophyton ve Microsporum mantarlarının büyümesini yavaşlatır, mantar hücrelerine saldırarak zarlarına zarar verir. En önemlisi, cildiniz bağışıklık kazanır ve tedaviyi bitirdikten sonra bir daha asla mantarla uğraşmak zorunda kalmazsınız!

Onycosolve nasıl kullanılır

 1. Ürünü günlük olarak tırnakların ve cildin etkilenen bölgesine uygulayın. Yıkamayın.
 2. Spreyin uygulama süresi 30 gündür.

Onycosolve zararları

Çalışmalar sırasında, ürünün bileşimindeki bileşenlere karşı bireysel intolerans dışında Onycosolve herhangi bir yan etkisi gözlenmemiştir.

Onycosolve nereden alınır

Onycosolve sadece üreticinin web sitesinden sipariş edilebilir. Bu, etkinliği kanıtlanmış orijinal ve güvenli bir ürün satın almanızı sağlar. Periyodik olarak, web sitesinde promosyon ve indirim teklifleri bulunmaktadır. Bonus olarak, bir ürün uzmanıyla telefon üzerinden danışmanlık hizmeti verilir ve sizi satın almaya mecbur bırakmaz.

Onycosolve eczaneden satın al

Şu anda Onycosolve eczaneden ayak mantarından satın alamazsınız. Ancak posta veya kurye ile sipariş verebilirsiniz. Makbuz üzerine ödeme.

Onycosolve kullanıcı yorumları

Sudaba

Tatilden döndükten sonra korkunç bir mantar kapmaya başladım. Ayaklar sürekli kaşınıyor, koyu lekeler ve hoş olmayan bir koku vardı.

Toplum içinde utanç verici bir durumdu ve bu beladan hiçbir şey yardım etmedi.

İnternet incelemelerinde etkili bir ilaç aramaya başladı. Sprey Onycosolve öğrendim. Organik bir ürün, reçetesiz satın alabiliyorsunuz, bu yüzden onu seçtim.

Talimatlara göre her gün kullandım, gerçekten kaşıntı, ağrı ve kokuyu çok iyi giderdi. Tedaviyi bitireli 5 ay olmasına rağmen bir aydır mantarım kalmadı.

Inja

Ayak tırnaklarımda kararma vardı, ilk başta morarma olduğunu düşündüm ama zaman geçtikçe sadece büyüdüler ve iyileşmediler, mantar olduğunu fark ettim.

Beni gerçekten rahatsız etmiyordu, sadece ara sıra kaşınması canımı sıkıyordu. Bir arkadaşım Onycosolve ilacını denememi tavsiye etti.

Gerçek yorumlarına göre, mikozun tüm semptomlarını hızla ortadan kaldırıyor, artık bana hastalığı hatırlatmıyor.

Denemek için aldım, kaşıntı olduğunda spreyi uyguladım, hızla kayboldu. Durumumda önemli bir iyileşme görmedim, mantar kaldı.

Çok hayal kırıklığına uğradım, bu yüzden Onycosolve sprey hakkında olumsuz bir inceleme bırakmak için geldi. Bu ürün vaatlerini yerine getirmiyor. Ama şimdi talimatları daha dikkatli okudum ve yanıldığımı fark ettim.

Mantarı iyileştirmek için kaşıntı oluştuğunda değil, her gün uygulanması gerektiği ortaya çıktı.

Üreticinin tavsiyelerine göre tekrar tedaviye başlayacağım ve daha sonra ürün hakkında nihai görüşümü bildireceğim.

Tunay

Uzun zamandır kronik mantardan muzdariptim ama yakın zamana kadar hiçbir şey işe yaramadı.

Tutto, karısının başka bir alevlenmesi sırasında bana bir sprey Onycosolve getirdi, işteki meslektaşı övdü, yorumlarına göre bana sipariş verdi.

Hemen söylemeliyim ki bu tür ilaçların etkinliğine inanmıyordum, bunlardan kaç tane vardı.

Ama bu sprey kronik mantardan gerçekten kurtulmamı sağladı. Şimdi altı aydır içmiyorum.

Ben çok memnun kaldım, etkili bir antifungal ilaç arıyorsanız denemenizi tavsiye ederim.

Onycosolve şikayet

Onycosolve ile ilgili şikayetler internette ortaya çıktı, ürünü nereden aldığınıza dikkat edin, istenen etkiye sahip olmayan birçok sahte ürün var. Ürünü yalnızca resmi bir temsilci veya üreticiden satın alın.

Şimdi Türkiye'de satın alın