Coco Body nedir ne işe yarar

Coco Body Bronzlaştırıcı Yağ, plajda veya şezlongda hızlı, eşit ve yoğun bir bronzluk için doğal, biyolojik bazlı bir üründür.
COCO BODY bronzlaşma yağı Türkiye

 1. Cildi günlük olarak nemlendirir ve besler, esnek ve yumuşak hale getirir.
 2. Hassas ve narin ciltler için uygun, doğal E vitamini ile zenginleştirilmiş altı biyo-yağdan oluşan bir kompleks.
 3. Cildi vitaminler, mineraller, biyolojik olarak aktif maddeler ve antioksidanlar ile doyurur.
 4. Tatlı çikolata kokusu ile.

Türkiye’de COCO BODY satın alın
Coco Body fiyat

Yukarıdaki bağlantıyı kullanarak ürünün resmi web sitesinde bir talep bırakarak Türkiye’deki COCO BODY tam maliyetini öğrenebilir ve bir uzmana danışabilirsiniz.

Coco Body nedir ne işe yarar

Heyecan verici ve karşı konulmaz Coco Body plajda, güneşte veya solaryumda hızlı bir çikolata bronzluğuna katkıda bulunur.

Cildinizi günlük olarak nemlendirir ve besler, esnek ve yumuşak hale getirir.

Sevgi, özen ve doğaya ve insanlara saygı ile seçilmiş yüksek kaliteli soğuk preslenmiş organik yağların kompleksinden oluşan doğal bir üründür.

Saf bileşimi cildinize doğanın en iyisini verir ve çikolata aroması bu ürünü kullanmayı daha da keyifli hale getirir!

Başvuru

 • GÜNEŞ ALTINDA VEYA SOLARYUMDA BRONZLAŞMAK IÇIN. Zengin ve uzun süreli bir bronzluk elde etmeye yardımcı olur, cildin nemini korur ve daha sıkı, yumuşak ve elastik olmasını sağlar. Güneşlenirken veya solaryumu ziyaret ederken kullanın. Yüze ve vücuda uygulayın.
 • GÜNLÜK KULLANIM İÇİN. Günlük kullanımda cildi sıkı, pürüzsüz ve elastik hale getirir. Cildi yoğun bir şekilde besler, nemlendirir ve yeniler. Optimum etki için yağı duştan sonra uygulayın – bu dönemde gözenekler genişler, bu da faydalı bileşenlerin iletkenliğini artırır. En iyi sonuç için nemli veya ıslak cilde uygulayın
 • AROMATIK VÜCUT VE YÜZ MASKESI ILE MASAJ YAPIN. Rahatlatıcı aroma etkisi ile masaj yağı olarak kullanmak için mükemmeldir. Cildinize daha yoğun bakım yapmak için yüz maskesi olarak da kullanın. Uygulayın, 30 dakika veya gece boyunca bekletin ve durulayın.

Coco Body içeriği

 • HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI. Hindistan cevizi yağının bir dizi mucizevi etkisi vardır: kırışıklık oluşumunu yavaşlatır; cildi nemlendirir, besler ve yumuşatır; anti-enflamatuar etkileri vardır; cildi yıkıcı dış etkenlerden korur (sert UV ışığı, bakteriler, virüsler, hava kirliliği, toz vb. Cildi besler ve nemlendirerek yumuşak ve hassas hale getirir; koruyucu bir tabaka oluşturarak eşit ve güzel bir bronzluk sağlar; doğal kolajen ve elastin üretimini uyarır; cildin yenilenme sürecini hızlandırır ve hasarlı bölgelerin onarılmasına yardımcı olur.
 • JOJOBA YAĞI. Jojoba yağı cilt güzelliği için en faydalı yağlardan biridir. Cilt kuruluğuna karşı etkili bir şekilde savaşır ve yenileyici özelliklere sahiptir. Bileşiminde kolajene benzer bir amino asit içerir. Bu protein cilde elastikiyet ve sıkılık kazandırır. Jojoba yağı ayrıca insan cilt yağıyla yakından ilişkili olan balmumu esterleri içerir. Bu nedenle kolayca emilir ve alerjik reaksiyonlara neden olmaz. Cildi UV ışığının etkilerinden etkili bir şekilde korur, bu da ‘foto yaşlanma’ riskini azaltarak daha genç görünen bir cildin korunmasına yardımcı olur.
 • Bitki pigmentleri – cilde doğal bir altın-bronz tonu verir.
 • Üzüm çekirdeği yağı – doğal bir SPF filtresi, cildi foto yaşlanmaya ve UVA ışınlarına karşı korur.

Coco body zararlari

Çalışmalar sırasında, ürünün bileşimindeki bileşenlere karşı bireysel intolerans dışında Coco Body herhangi bir yan etkisi gözlenmemiştir.

Coco Body nereden alınır

Coco Body sadece üreticinin web sitesinden sipariş edilebilir. Bu, etkinliği kanıtlanmış orijinal ve güvenli bir ürün satın almanızı sağlar. Periyodik olarak, web sitesinde promosyon ve indirim teklifleri bulunmaktadır. Bonus olarak, bir ürün uzmanıyla telefon üzerinden danışmanlık hizmeti verilir ve sizi satın almaya mecbur bırakmaz.

Coco Body eczaneden satın alın

Şu anda Coco Body bronzlaştırıcı losyonu eczaneden satın alamazsınız. Ancak posta veya kurye ile sipariş verebilirsiniz. Makbuz üzerine ödeme.

Coco Body şikayet

Coco Body ile ilgili şikayetler internette ortaya çıktı, ürünü nereden aldığınıza dikkat edin, istenen etkiye sahip olmayan birçok sahte ürün var. Ürünü yalnızca resmi bir temsilci veya üreticiden satın alın.

Şimdi Türkiye'de satın alın