Brasillian Spider Super Set nedir ne işe yarar

Brasillian Spider Super Set, cilt teması yoluyla androjen replasman tedavisinde kullanılan doğal bir androjen olan dihidrotestosteron içeren bir jeldir.

Penis büyütme için Brasillian Spider Super Set

Jelden önemli miktarda androjenik bileşen cilde nüfuz eder, bu da gerekli plazma konsantrasyonuna ulaşmaya yardımcı olurken, bazen oral uygulama ile ortaya çıkan karaciğer zehirlenmesini önler.

Brasillian Spider Süper Set Türkiye’den satın alın
Brasillian Spider Süper Set fiyat

Brasillian Spider Super Set Türkiye’deki tam fiyatını öğrenebilir ve yukarıdaki linkten ürünün resmi sitesine talep bırakarak bir uzmana danışabilirsiniz.

Brasillian Spider Super Set nedir ne işe yarar

  • Libidoyu artırır ve uyarılmayı hızlandırır;
  • Ereksiyon süresini 3 saate kadar uzatır;
  • Boşalma sonrası toparlanmayı hızlandırır;
  • Prostat iltihabını önler.

Brasillian Spider içeriği

  • Amber asidi;
  • Mentollü;
  • Melissa limon özü.

Bu bileşenler birlikte çalıştığında kan akışını artırarak yumuşak dokuların esnemesine ve normal büyümenin desteklenmesine neden olur.

Vazodilatasyon kalıcı bir ereksiyona yol açar ve mentol zevkin uzamasına yardımcı olur.

Kullanım endikasyonları

Androjen replasman tedavisinin hipotiroidizm ve hipogenitalizmde (cinsel organların ve ikincil cinsel özelliklerin az gelişmesi), birincil veya ikincil olarak, ayrıca erkeklerde menopozda (andropoz) ve jinekomastide uygulanması.

Brasillian Spider zararlari

Çalışmalar sırasında, ürünün bileşimindeki bileşenlere karşı bireysel intolerans dışında Brasillian Spider herhangi bir yan etkisi gözlenmemiştir.

Brasillian Spider Super Set nasıl kullanılır

Gerekli miktarda jeli sıkarak çıkarın. Tüpe bağlı spatulanın bir ucundaki dolu boşluk 2,5 g jel veya standart dozun yarısını içerir.

Brasillian Spider kullanıcı yorumları

Jamil, 29

Ereksiyonumla ilgili herhangi bir sorun yaşadığımı söylemeyeceğim, ama her zaman daha büyük ve daha uzun olmasını istedim. Brezilyalı Sider’dan sonra durum farklı. Bitirdikten hemen sonra devam edebilirsiniz. Bir haftadır kullandığım için boyutu hakkında bir şey söyleyemeyeceğim. Ama arkadaşım bana iltifat etti. Onun tavsiyesi üzerine aldım.

Denise, 48 yaşında

Brazilian Spider’ı iki ay önce kullanmaya başladım. Etkisinin hemen olduğunu söyleyemem. Daha önce kendimi 10-15 dakika tutabiliyorsam, şimdi 70-90 dakika sorun değil. Üretici 4 cm’ye kadar uzunluk vaat ediyor. Aslında penisim 2,7 cm büyüdü, şikayetçi değilim. Ameliyat olmadan bunun mümkün olabileceğini asla düşünemezdim.

Osman, 28 yaşında

İçtiğim zaman, kaldıramıyorum. Arkadaşım bana bu üründen bahsetti. Bunu nasıl öğrendiğini bilmiyorum ama gerçekten çok etkili. Sipariş verdim, 4 gün içinde bir kutu içinde geldi. Penis dakikalar içinde yükselir, seks her zamankinden daha uzun sürer. Sperm deniz gibidir!

Nekmettin, 29 yaşında

Yeni bir şey denemeye ve seks hayatımı çeşitlendirmeye karar verdim. Daha dirençli olduğumu inkar etmeyeceğim. Aradaki fark çok açık: daha önce 20-30 dakika sürebiliyordu, şimdi ise ara vermeden iki saat sürüyor.

Brasillian Spider şikayet

Brasillian Spider süper set ile ilgili şikayetler internette ortaya çıktı, ürünü nereden aldığınıza dikkat edin, istenen etkiye sahip olmayan birçok sahte ürün var. Ürünü yalnızca resmi bir temsilci veya üreticiden satın alın.

Şimdi Türkiye'de satın alın