Selülit için Lipo Cold nedir ne işe yarar

Selülit için Lipo Cold, selülitten kurtulmak ve cilt durumunu iyileştirmek isteyenler için ideal çözümdür.

Jel kremin özel formülü, yağlı bir kalıntı bırakmadan hızlı emilim ve ciltte hoş bir his sağlar.

Selülit için Lipo Cold nedir ne işe yarar

Kremdeki bileşenler cildi sıkılaştırmaya ve selülit görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Lipo Cold’un düzenli kullanımı cildinizin daha sıkı, daha pürüzsüz ve daha güzel olmasına yardımcı olacaktır.

Türkiye’den Lipo Cold satın alın
Lipo Cold fiyat

Selülit için Lipo Cold ne kadar? Güncel fiyat için yukarıdaki bağlantıyı takip ederek resmi perakendecinin web sitesine gidin.

Lipo Cold nedir ne işe yarar

  • Cildi pürüzsüzleştirir;
  • Cilt elastikiyetini geri kazandırır;
  • Şekillendirici etki;
  • 99 pürüzsüz cilt;
  • Sadece 1 kurs ile selülitlerden kurtulun.

Lipo Cold içeriği

  • Linoleik, oleik ve hyaluronik asitler. Gençleştirici etkiye sahiptir, çatlak oluşumunu önler, serbest radikallere karşı korur ve kas tonusunu arttırır.
  • Yeşil kahve çekirdeği, centella, at kestanesi, ginkgo biloba özleri: Cilt tonunu korur, kan dolaşımını uyarır, damar duvarlarını güçlendirir, deri altı yağ birikintilerini parçalar, cildin elastikiyetini ve sıkılığını destekler.
  • Sarmaşık, aromatik kök, guarana özleri: Yağ metabolizmasına katılır, güvenli kilo kaybını teşvik eder, kas kütlesini destekler, cilt durumunu iyileştirir, sarkma ve çatlakları önler, vücutta su tutulmasına yardımcı olur.

Lipo Cold nereden alınır

Lipo Cold sadece üreticinin web sitesinden sipariş edilebilir. Bu, etkinliği kanıtlanmış orijinal ve güvenli bir ürün satın almanızı sağlar. Web sitesinde periyodik olarak promosyon teklifleri bulunmaktadır. Bonus olarak, ürünle ilgili bir uzmanla telefon üzerinden bir danışma sağlanır ve sizi satın almaya mecbur bırakmaz.

Lipo Cold eczaneden satın alın

Şu anda bir eczaneden selülit için Lipo Cold satın alamazsınız. Ancak ürünü posta veya kurye ile teslimatla çevrimiçi olarak sipariş edebilirsiniz. Ödeme, ürün teslim alındıktan sonra yapılacaktır.

Uzman Görüşü

Marina Saripova, Kadın Sağlığı Uzmanı

Çok az insan selülitin basit bir kozmetik sorunun ötesine geçtiğinin farkındadır. Selülit ciddi bir durumdur. Zamanında tedavi edilmezse, geri dönüşü olmayan sonuçlara yol açabilir.

Selülitin bilimsel adı ‘gynoid lipodistrofi’dir. Durgunluğun neden olduğu yağ dokusunun dejenerasyonundan oluşur.

Yağ birikintileri su tutar ve bu da şişmeye yol açar. Su bağ dokusuna baskı yapar. Sürekli şişmeye karşı koymak için vücut aktif olarak kolajen adı verilen bir protein üretmeye başlar. Kalın protein ağı, onu parçalamak ve basıncı azaltmak amacıyla yağ boyunca yayılır. Bu da cilt yüzeyinde şişkinlik oluşumuna yol açar.

İstatistikler selülitin her yaştan ve vücut kitle endeksinden kadınların %85’ini etkilediğini göstermektedir. Hiçbir şey selüliti tamamen ortadan kaldıramaz veya selülitten kurtulamaz.

Müşterilerime Lipo Cold Cream kullanmalarını tavsiye ediyorum. Bu krem selüliti azaltır ve sorunun köküne etki eder. Kullanımın ilk günlerinden itibaren kan ve lenf dolaşımı iyileşir.

Şişlik azalır, bu da vücut hacminde bir azalmaya yol açar. Kullanım süresinin sonunda, Lipo Cold Cream şişmiş cildi normal durumuna döndürerek sağlıklı, pürüzsüz ve çekici hale getirir.

Lipo Cold kullanıcı yorumları

Jeanne, 32 yaşında

Selülit karşıtı kremlerin neden olduğu tipik yanma hissine katlanmaya hazırdım, ancak bu gerekli değildi. Müşteri temsilcisi siparişimi verirken bu noktaya açıklık getirdi. Neden bahsettiğimi biliyorum çünkü en az bir düzine farklı selülit karşıtı krem denedim. Lipo Cold Cream şimdiye kadarki favorim oldu. Bir tüp daha sipariş etmek için buradayım.

Alina, 27 yaşında

Merhaba kızlar. Görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Geçen sene LPG tedavisi yaptırmıştım, her şey güzeldi. Bu sene deniz sezonuna hazırlanmak için Lipo Cold Cream denemeye karar verdim. Hakkında çok şey duydum. İster inanın ister inanmayın etkisi aynı. Cildim pürüzsüz ve hiç çukur izi yok. O zaman neden başka ürünlere para harcayayım? Bu kremi deneyin, satın alırsanız pişman olmayacaksınız.

Svetlana, 38 yaşında

Lipo Cold Cream sayesinde sadece selülitlerden değil komplekslerden de kurtuldum, özgüvenim yerine geldi. Eşimin yanında bile soyunmaya korkuyordum, karnım, kollarım ve baldırlarım çukurlarla kaplıydı. Vakumlu kaplar alıp kendi kendime masaj yapmayı bile denedim. Benim hatalarımı tekrarlamayın. İki ay içinde vücudum morluklarla kaplandı. Ve şimdi, sadece 2 kür Lipo Cold Cream kullandıktan sonra, artık dar beyaz elbisemi giyebiliyorum. Size de kullanmanızı tavsiye ederim.

Şimdi Türkiye'de satın alın