Testosteron artırmak için TestRX tablet nedir ne işe yarar

TestRX temel amacı, orta yaşlı erkeklerde testosteron üretimini doğal olarak teşvik etmektir.

Testosteron artırmak için TestRX

Yeni ürün, şirketin diğer ürünleri gibi, yalnızca doğal bileşenlerden oluşuyor ve sentetik testosteron içermiyor.

Türkiye’de TestRX satın alın
Testrx tablet fiyat

TestRX tablet Türkiye’deki tam maliyetini öğrenebilir ve yukarıdaki bağlantıdan aracın resmi web sitesinde bir talep bırakarak bir uzmana danışabilirsiniz.

Testosteron eksikliği bir dizi belirti ile tanımlanabilir

 1. azalan libido (karşı cinse duyulan çekim).
 2. genel bir enerji kaybı.
 3. ani sıcak basmaları, terleme.
 4. Unutkanlık.
 5. Sık ruh hali değişimleri (agresif davranışlar, depresyon).
 6. Sportif faaliyetler sırasında testosteron eksikliği kendini egzersiz performansı eksikliği, yüksek düzeyde yorgunluk ve egzersizler arasında yavaş toparlanma süresi olarak gösterir.

Yukarıdaki belirtilerden birkaçı aynı anda ortaya çıkarsa, bunları ciddiye almakta fayda vardır.

TestRX nedir ne işe yarar

Zengin bir dizi doğal bileşen kullanan TestRX, ana amacının yanı sıra – testosteron üretimini artırmak – bir dizi başka erkek sorununu çözmeye yardımcı olur:

 • libido artışı (daha güçlü ereksiyonlar ve daha uzun orgazmlar);
 • kas kütlesinde artış ve yağ dokusunda azalma;
 • verimliliği artırın;
 • güçlendirilmiş kemik dokusu;
 • daha iyi bir uyku;
 • depresyon ve stres yokluğu;
 • Genel olarak iyileştirilmiş sağlık;

Testrx nasıl kullanılır

 1. Sabahları ve öğle yemeklerinde yemeklerle birlikte iki tablet alın.
 2. Günlük ortalama su alımının artırılması tavsiye edilir.
 3. Önerilen tedavi süresi 3 aydır.

Kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

TestRX içeriği

 • Çemen Tohumu Ekstresi – 75 mg. Çemen otu, halk tıbbında birçok sağlık yararı için yaygın olarak kullanılmaktadır (örneğin, gücü uyarmak ve erkek kısırlığını tedavi etmek için kullanılır). Çalışmalar ayrıca testosteronu artırma yeteneğine sahip olduğunu ve yağ yakmaya yardımcı olduğunu doğrulamıştır.
 • D3 Vitamini (Kolekalsiferol) – 2,85 mg. Vücudun fizyokimyasal süreçlerinde, özellikle testosteron üretiminde önemli bir bağlantıdır ve kemik yoğunluğunun korunmasına yardımcı olur. Yağda çözünen bir vitamindir.
 • K2 Vitamini (MK4) – 0,005 mg. Bu vitamin vücuttaki testosteron seviyelerini dengeler. Çalışmalar, K2 vitamini eksikliğinin daha düşük testosteron seviyeleri ile ilişkili olduğunu göstermiştir.
 • B6 Vitamini (Pirodoksin HCL) – 1,25 mg. Pirodoksinin spordaki ana işlevi, proteinlerin emilimini artırarak kas kütlesini artırmaktır. Ayrıca verimliliği artırır, kolesterol seviyelerini düşürür, beyin fonksiyonlarını iyileştirir ve kan şekeri seviyelerini dengeler.
 • Magnezyum (Magnezyum Aspartat) – 50 mg. Magnezyum Aspartat enerji üretimi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, dayanıklılığı artırır, kan basıncını düzenler ve metabolik bir güçlendirici görevi görür.
 • Çinko (Çinko Monometiyonin) – 2,5 mg. Hayatta kalmak için gerekli 24 bileşenden biri ve kas kütlesi ve testosteron yapımında yer alan en önemli bileşenlerden biri. Genellikle sporcular tarafından egzersiz sırasında terle atılan çinkoyu takviye etmek için kullanılır. Seminal sıvının salgılanmasından sorumludur ve potens üzerinde olumlu bir etkisi vardır.
 • D-Aspartik Asit – 575 mg. Testosteron ve büyüme hormonu üretimini artıran ve hızlandıran gonadotropin üretiminden sorumlu amino asit.

TestRX avantajı

 1. En eksiksiz formül. Görünür ve etkileyici doğal kas büyümesine yardımcı olmak için size kanıtlanmış testosteron güçlendiricilerin güçlü bir karışımını sunmak için araştırma yapmak için büyük çaba sarf ettik.
 2. Doğru malzemeler doğru dozajda. TestRX, maksimum enerji, kas büyümesi ve antrenmanlar arasında daha hızlı iyileşme için doğru dozajda dikkatlice formüle edilmiştir.
 3. ABD’de üretilmiştir. TestRX™ ABD’de cGMP uyumlu bir tesiste üretilmektedir. Bu malzemelerin saflığından ve kalitesinden emin olmak istiyorsanız size bir tazelik sertifikası bile vereceğiz.
 4. TestRX ‘gizli sosu’ ZMA’dır. Bu, NCAA futbolcuları üzerinde yapılan bir çalışmada büyüme hormonu ve testosteron seviyelerini önemli ölçüde artıran iki mineral ve bir vitaminin aynı güçlü kombinasyonudur.

TestRX zararları

Çalışmalar sırasında, ürünün bileşimindeki bileşenlere karşı bireysel intolerans dışında Testrx herhangi bir yan etkisi gözlenmemiştir.

Testrx nereden alınır

Testrx sadece üreticinin web sitesinden sipariş edilebilir. Bu, etkinliği kanıtlanmış orijinal ve güvenli bir ürün satın almanızı sağlar. Periyodik olarak, web sitesinde promosyon ve indirim teklifleri bulunmaktadır. Bonus olarak, bir ürün uzmanıyla telefon üzerinden danışmanlık hizmeti verilir ve sizi satın almaya mecbur bırakmaz.

Testrx eczaneden satın alın

Şu anda, yerel eczanenizden testosteron seviyelerini artırmak için Testrx tablet satın alamazsınız. Ancak posta veya kurye ile sipariş verebilirsiniz. Makbuz üzerine ödeme.

Testrx kullanıcı yorumları

Stanislav

Bu üründen çok memnunum, bir uzman tarafından tavsiye edildi ve fiyatı uygun, bunun için teşekkür ederim. Erektil disfonksiyona yardımcı olur, asıl önemli olan düzenli olarak almak ve almayı unutmamaktır. İlaç doğal, bu yüzden hiçbir yan etkisi yok.

Dilyara

Bir zamanlar kocam bu ilaçla tedavi edildi, yılların çoktan bedelini ödediğini kabul etmeyi reddetti. Ancak iyi haber şu ki, tedaviyi kabul etti ve kendisine Testrx reçete edildi. Oldukça hızlı bir şekilde almaya başladı, ikinci haftada durumunda bir değişiklik fark etmeye başladım. Bu tedavinin sadece cinsel işlev üzerinde değil, genel olarak güç kazanmış gibi görünmesi, hayata olan ilgisinin yeniden ortaya çıkması ilginçtir… Görünüşe göre erkek gücünün hayatın bu yönü üzerinde de etkisi var, ilacın erkek gücü üzerinde etkisi var. Elbette ona alması gerektiğini hatırlatmak zorunda kaldım, ama önemli değildi, önemli olan yardımcı olmasıydı!

Hüseyn

Sitetiksiz ilaç, hamsi bazlı Effex Tribulus, bu bitki sayesinde testosteronu artırır ve ereksiyonu iyileştirir, prostatit belirtileri bırakır. Uzun bir süre aldım, bir etkisi var, ancak kademeli ve her hafta daha iyi ve daha iyi oluyor. Bir anda ereksiyon olamıyorum, vücudum üzerinde çalışmam gerekiyor. Sonuç olarak, sağlıklı bir ereksiyonum var, her şey düzgün çalışıyor, kabaca söylemek gerekirse istikrar. Ancak cinsel bir dev olmadım, yine de bu çözümün sizi yorulmak bilmeyen bir robot yapmayacağını, sadece her şeyi yerine koyacağını (olduğundan biraz daha iyi hale getireceğini) umdum. Ürün doğal olduğu için herhangi bir alerjim olmadı

Testrx şikayet

Testrx ile ilgili şikayetler internette ortaya çıktı, ürünü nereden aldığınıza dikkat edin, istenen etkiye sahip olmayan birçok sahte ürün var. Ürünü yalnızca resmi bir temsilci veya üreticiden satın alın.

Şimdi Türkiye'de satın alın